Recenze blu-ray přehrávače DMP-BD80

1:20 pm

DMP-BD80

Categories:
Panasonic Blu-ray přehrávače DMP-BD80 nabízejí funkci Viera Cast, která zpřístupňuje internetovou zábavu na televizor.

Panasonic Blu-ray přehrávače DMP-BD80 nabízejí funkci Viera Cast, která zpřístupňuje internetovou zábavu na televizor. Když stisknete tlačítko Viera Cast na dálkovém ovladači vstoupíte přímo do archivu Nova.cz, můžete si přehrávat klipy na YouTube.com, prohlížet fotky na webových stránkách Picasa nebo sledovat předpověď počasí či informace o cenách akcií na dalších stránkách. Bez propojování s počítačem nebo nutností manipulovat s klávesnicí. Přehrávat můžete Blue-ray i DVD disky, přitom obsah starších nosičů DVD je reprodukovaný ve vyšší kvalitě: přehrávače obraz konvertují až do kvality 1080p. Model je vybaven technologiemi PHL Reference Chroma Processor Plus pro kvalitnější zpracování obrazu a věrnou reprodukci barev a P4HD – Pixel Precision Progressive Processing pro HD, která dokáže zpracovat přes 15 miliard pixelů za sekundu a na každý pixel optimalizuje zpracování barev. Proto přehrávače výborně zobrazují postupně se vykreslující obraz, plynule zachytí pohyb a jasně zobrazují úhlopříčné linie.

DMP-BD80 je vybaven vysoce kvalitními zvukovými obvody a dekodéry pro reprodukci zvuku do 7.1 kanálů. Pomocí funkce Viera Link lze ovládat jediným dálkovým ovladačem televizoru Viera i jiné přístroje propojené přes rozhraní HDMI. Bonusový obsah na discích Blu-ray je dostupný díky funkci BD-Live. A model také nabízí speciální okénko pro snadný přístup k různým informacím během přehrávání filmu. Oba modely mají slot pro paměťové karty SD a USB vstup.

Nové Blu-ray přehrávače DMP-BD80 a DMP-BD60 nabízejí vedle špičkové reprodukce záznamu z disků Blu-ray revoluční funkci VIERA CAST. Spoustu snadno dosažitelné zábavy z internetu budete mít rázem přímo ve vašem televizoru.
Bavit se budete moci i svými staršími nosiči DVD a to v podstatně vyšší kvalitě. Přehrávače dokáží jejich obraz konvertovat až do špičkové kvality 1080p. Oba modely jsou vybaveny technologií PHL Reference Chroma Processor Plus pro vysoce kvalitní zpracování obrazu s věrnou reprodukcí barev. Technologie P4HD (Pixel Precision Progressive Processing pro HD) dokáže zpracovat přes 15 miliard pixelů za sekundu a aplikuje optimální zpracování barev na každý pixel. Díky tomu dokáže přehrávač skvěle zobrazit postupně se vykreslující obraz, plynule zachytit pohyb a jasně zobrazit diagonální linie.
Model BD80 je vybaven vysoce kvalitními zvukovými obvody a dekodéry pro reprodukci zvuku do 7.1 kanálů. Pomocí funkce VIERA Link dokážete ovládat jediným dálkovým ovladačem televizoru VIERA i jiné přístroje propojené přes rozhraní HDMI. Díky BD-Live si uživatelé budou moci vychutnat i bonusový obsah dostupný na discích Blu-ray. DMP-BD80 nabízí také speciální okénko, které slouží pro snadný přístup k různým informacím během přehrávání filmu.

Při rodinných oslavách nebo setkáních s přáteli můžete díky slotu pro SD karty a USB vstupu bezprostředně prohlížet fotky i přehrávat svá videa. Oba přehrávače Blu-ray disků, tedy DMP-BD80 i DMP-BD60, představují ideální volbu pro toho, kdo se chce bavit a zároveň požaduje skvělou kvalitu zvuku a obrazu.