Recenze DVD rekordéru DMR-EX769 a DMR-EX89

1:28 pm

DMR-EX89

Categories:

DMR-EX769

DVD rekordér DMR-EX769 Vám poskytne možnost až 284 hodin záznamu na pevný disk (160GB).

Vestavěný DVB-T tuner Vám navíc umožní příjem digitálního pozemního vysílání. Unikátní funkce VIERA Link umožní uživateli propojení plazmy, DVD rekordéru a AV příjmače jediným HDM kabelem a ovládání přístrojů jediným dálkovým ovladačem.
Automatické nahrávání a vytvoření playlistu poskytuje zařízení komfort při dalším zpracováním obrazu – střihu. Jedinečná funkce TIME SLIP v rekordérech Panasonic Vám mimo jiné dovolí současně sledovat pořad z HDD nebo DVD-RAM bez přerušení, když jiný se ně nahrává. Jednoduchá obsluha přes české menu a start záznamu za 1 sekundu.

DMR-EX89

dmr-EX89Nejvyšší modely DMR-EX89 a DMR-EH69 jsou vybaveny procesorem Chroma, který využívá originální technologii Panasonic pro špičkové zpracování obrazu. Procesor

Nejvyšší modely DMR-EX89 a DMR-EH69 jsou vybaveny procesorem Chroma, který využívá originální technologii Panasonic pro špičkové zpracování obrazu. Procesor Chroma nabízí mimo jiné vysoce přesnou i/p konverzi a přepočet na vysoké rozlišení 1080p. Díky tomu bude dle výrobce rekordér schopen věrně reprodukovat obraz s neobyčejnými detaily, a to jak z filmů na DVD, tak z obsahu uloženého na integrovaném pevném disku.
Další, na čem si dal Panasonic letos záležet je tichý provoz přístrojů, což je jedním z důležitých parametrů při výběru DVD rekordérů. U nových modelů se upravuje rychlost ventilátoru automaticky podle vnitřní teploty jednotky. Je-li vnitřní teplota přístroje nízká, ventilátor se sám vypne. Pokud je ventilátor v provozu, vysoce přesný kontrolní systém snižuje hluk a vibrace.
Každý z modelů je vybaven novým grafickým uživatelským rozhraním (GUI) umožňujícím velice snadné přehrávání a nahrávání. Všechny modely jsou vybaveny funkcí automatického výběru kapitoly, která usnadňuje prohlížení televizních programů automatickým vkládáním kapitol při nahrávání. Časové programování díky funkcím jako Free Word Search* a Navi Link Search* (týká se modelů s funkcí EPG) zvládne dle výrobce každý, a díky nim můžete vyhledávat TV pořad i podle klíčového slova.