Pravidla, která budete chtít dodržovat aneb 5 nových pravidel úspěšného prodeje

7:44 am

Snowscoot

Categories:

Vnímáme společně s našimi zákazníky, že trhy našich produktů začínají fungovat podle nových principů. Ti z nás, kteří je využívají při své prodejní práci, mají výhodu a častější obchodní úspěch. Zajímá Vás, které to jsou? Díky sdílení zkušenosti matadorů v podnikání můžete zjistit, jak je využívat i pro sebe.

Každý den společně s našimi zákazníky hledáme odpovědi na řadu otázek. Proč naši zákazníci nejsou ochotni utrácet své peníze za náš produkt i když jsme přesvědčeni o jeho kvalitě? Jak je možné, že neustále dáváme vědět o tom, co dokážeme naším produktem vyřešit a zájem o něj neroste? Proč začínáme stále znovu a znovu s vytvářením nabídek a ty končí bez odezvy?

Nacházíme odpovědi. Některé jistě neodpovídají šíři a hloubce toho, nač se ptáme. Ovšem některé se opakovaně ukazují jako platné. A z některých vyplývají pravidla, o kterých bude řeč. Vedou ke změnám způsobu, jakým uvažujeme o prodeji našeho zboží a služeb, způsobu, jakým prodáváme.

Když víme, jak fungují určité principy, můžeme se na ně napojit, využít toho. Nechceme bojovat s větrnými mlýny. Chceme se vést na vlně toho, jací jsme a využívat našich hluboce zakořeněných vlastností, modelů chování. Chceme předkládat nabídky, které nelze odmítnout. Víme, že to nemusí být složité.

Workshop nám umožní sdílet zkušenosti s uplatňováním nových pravidel. Řekneme Vám, jak to ovlivnilo prodejní výsledky našich zákazníků a poskytneme Vám tipy jak se rychle napojit na to, co funguje.

Historie snowscootu: Začalo to nevinně…

Rok 1991 byl pro Československo zásadní ve dvou věcech – v kinech běžela premiéra Slunce, seno, erotika a z pásu sjel poslední Trabant. Říkáš si, že tenkrát to nemělo koule? Mělo, ale musíme se kouknout dál do světa, konktrétně do Francie. Tam místní partičku sympaťáků, snowboardistů a milovníků BMX v čele s Franckem Petouda, napadlo rozpůlit snowboard a připevnit ho na rám BMX kola. První prototyp snowscootu byl na světě. Konečně!!

Na rozšíření mezi normální smrtelníky jsme si museli počkat až do roku 1992, kdy cyklistická značka ve spolupráci s Franckem Petouda začala s oficiální výrobou snowscootu. Prodej se nesoustředil jen na samotnou Francii, ale borcům se podařilo postupně protlačit i do 12 zemí světa…bylo jasné, že se snowscootu už nezbavíme!!

Tento úspěch vedl k tomu, že v 1996 vzniklo specializované oddělení, které se zabývalo výrobou těchto strojů. ( kola prostě dostali na prdel ) V roce 1998 Franck zakládá vlastní značku Snowscoot SA, která se specializuje na výrobu a propagaci snowscootu.

Do dnešního dne urazila celá „snowscootová myšlenka“ kus cesty. První modely, které byly zatraceně težké a neměly tolik zmáknutou geometrii rámu. Vystřídaly snowscooty s carbonovou skluznicí, hliníkovým rámem popřípadě vidlicí a tlumičem. To hlavní ale zůstalo! Spojit nadšence, kteří milují kolo, adrenalin, pohodu, mír s prašanem a sjezdovkou!