Snowscoot BLACK MOUNTAIN z Francie – král freeridu!

1:40 pm

black moutain

Categories:

Zdravíme vás, dnes jsme si pro vás připravily článek o stroji, který by měl každý správný adrenalin rider znát – snowcoot od francouzské firmy Black Mountain. Pro ty z vás, kteří o této hračce ještě neslyšeli, musím říct, že se jedná naprostou špičku co se kvality ale také ceny týče. Snowscoot je ideální pro tvrdší a extrémnější podmínky. Obvzláště freeride, kde druhé péro určitě vynikne víc jako na svahu. Tato celoodpružená láska se prodává zhruba za 1260E(cca 34 000kč) za model TORIK až 2290E (cca 62 000kč) za model PSYKO FX . Říkáme tu u nás v redakci, že peněz je to dost, ale pro ty kdo to s tímto sportem myslí opravdu vážně a mají dostatečný skills, by to měla být jasná volba.

Kdybyste měli zájem dozvědět se více o těchto produktech a rozdílech mezi jednotlivými modely, odkážeme vás přímo na stránky výrobce, kde ty můžete zboží v případě zájmu rovnou objednat, protože jsme nenašli žádného officiálního českého distributora pro tuhle značku.

My tu podrobněji rozebereme nejdražší model PSYKO FX. Tento produkt můžete objednávat ve třech velikostech MR,L,XL pouze v matné černé barvě, která ale stroji opravdu sluší. Hmotnost je pěkných 12kg, což se na tento dvoupérák dá. Deska je vyrobena ze dřeva, ale je vyztužená skelnými vlákny a má také carbonovou skluznici, pro ty kteří chtějí jet opravdu rychlejí! viz. druhé video .Rám je vyroben z 7005 hliníku. Vepředu i vzadu jsou tlumiče od RockShox, model Monarch se 165mm zdvihu na vzduchové bázi.

To by bylo pro dnešek vše, dále vás chceme namlsat těmito ůžasnými freeride snowscoot sceneriemi, ze kterých se nám tají dech.

*) na fotce – a tohle je důkaz, že ta carbonová skluznice asi fakt něco dělá – rychlost 105 kiláků za hodinu

Ve spolupráci s www.automanie.eu